KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14929174
nr 1492 9174
Veikko Aaltona
(1910-1990), Finland
Oljemålning, Signerad. Olja på duk, 54x45 cm, yttermått inklusive ram: 71x62 cm
Utrop:
400 kr
måndag 26 september 2022
kl 20:46:55
Veikko Aaltona
Läs mer om Veikko Aaltona